... další Aminokyseliny >

AMINO 1 804g MusclePharm

Aminokyseliny, Fitness, AMINO 1 804g MusclePharm Fitness

AMINO 1 804g MusclePharm


bez DPH: 630,-
s DPH: 725,-

Také doporučujeme:

LIQUID GUARANA 1000ml Scitec Nutrition Tekutá, „rychlá infuze“ tato receptura zabezpečí rychlý a efektivní příjem účinných látek. Bylina Guarana je zdrojem. Má všeobecně povzbuzující efekt, vylepšuje zásobování energií, jako je mentální ...
Stimulanty energie: Tekutá, „rychlá infuze“ tato receptura zabezpečí rychlý a efektivní příjem účinných látek. Bylina Guarana je zdrojem. ...

bez DPH: 306,-
s DPH: 352,-

MICRO CREATINE 1000g Rainer Nutrition 100% čistý Kreatin monohydrát
Kreatiny: 100% čistý Kreatin monohydrát

bez DPH: 273,-
s DPH: 314,-

COCONELA 500g Czech Virus
Doplňky výživy:

bez DPH: 319,-
s DPH: 366,-

AMINO1 je výtečný a zcela dokonalý regenerační a hydratační nápoj s vynikající chutí, sestaven a určen pro všechny typy sportovců.

AMINO 1  804g MusclePharm | Fitness - Aminokyseliny

Fitness > Aminokyseliny > AMINO 1 804g MusclePharm


Výrobce: MusclePharm
Dostupnost: Zboží je na cestěOstatní informace:
NOVÉ VELKÉ BALENÍ
The Athletes' Cocktail

REVOLUTIONARY SPORTS PERFORMANCE MUSCLE RECOVERY & HYDRATION DRINK

- obnovuje tréninkem poškozené svaly a napomáhá k rychlé a účinné regeneraci
- progresivní systém hydratace elektrolyty vyvinutý odborníky na základě nejnovějších vědeckých poznatků
- zlepšuje výdrž a odolnost a zvyšuje hladiny ATP
- 10 g aminokyselin v dávce, BCAA v poměru 3:1:2

GET MORE FROM EVERY DROP

AMINO1 je výtečný a zcela dokonalý regenerační a hydratační nápoj s vynikající chutí, sestaven a určen pro všechny typy sportovců. Neobsahuje cukry a má pouze 5 kalorií. Komplexní, rychle vstřebatelná formule, která dodá energii, zlepší výdrž, buduje svaly, hydratuje organismus a regeneruje již v průběhu tréninku. Zaplaví tělo aminokyselinami ve volné formě a instantizovanými BCAA a zajistí rovnováhu elektrolytů v těle.

SUSTAINED WORKOUT POWER, THE TOTAL PACKAGE

Rychle vstřebatelný AMINO1 obsahuje více než 10g aminokyselin v dávce, včetně BCAA v poměru 3:1:2.
Podpoří a prodlouží výdrž a vytrvalost a zefektivní budování svalové hmoty. Mírní bolest v průběhu tréninku, dodává živiny přesně do míst, kde jich je nejvíce zapotřebí a urychluje regeneraci. AMINO1 představuje ideální prostředek k zajištění maximální tréninkové efektivity. Svým složením, stejně tak jako silou a spektrem účinků, je ve své kategorii absolutně bezkonkurenční.

ATHLETES NEED ADVANCED HYDRATATION

Vědci z firmy MusclePharm vybavili AMINO1 unikátním hydratačním systémem, který maximalizuje vstřebávání živin během všech fází tréninku. Přírodní kokosový prášek je pro své vlastnosti považován za "superpotravinu". Nabízí vyvážený poměr eletrolytů a minerálů a výrazně zlepšuje schopnost organismu vstřebávat živiny. Kokosová štáva má podobnou konzistenci jako krevní plasma a je poslední dobou ve sportovním průmyslu hojně využívána jako prostředek pro účinnou rehydrataci organismu.
 

SUPERIOR INGREDIENTS.
SUPERIOR RESULTS.

V MusclePharm dobře víme, že se špičkoví sportovci nespokojí s průměrnou výživou a vyžadují jen to nejlepší. Potřebují koktejl, který dodá pořádnou porci energie a nastartuje účinnou regeneraci již v průběhu tréninku. Právě pro ně jsme připravili AMINO1.

ZMÍRNĚNÍ BOLESTI, ZOTAVENÍ

Opožděná svalová bolest způsobená předchozí svalovou námahou ("svalová horečka", angl. DOMS) je běžný jev u všech vyznavačů bodybuildingu a fitness. Je způsobena zvýšenou mírou rozpadu čisté svalové hmoty a vyšší koncentrací kyseliny mléčné. Ztuhlost a bolest svalů negativně ovlivňují váš program. Odborné studie dokazují, že právě aminokyseliny jsou klíčovým suplementem pro výrazné zmírnění rozpadu svalů, a tím pádem i pro zmírnění následné bolesti, umožňující tak trávit více času v posilovně. Antioxidační vlastnosti citrulin malátu, L-karnitinu a L-glycinu mají rovněž významný podíl na tom, že AMINO 1 je silný a účinný prostředek v boji se svalovou horečkou.

ÚNAVA V PRŮBĚHU TRÉNINKU

Když padáte vyčerpáním, není to jen z důvodu vysílení svalů. Svůj podíl na tom má rovněž únava centrální nervové soustavy i tzv. únava periferní. Aminokyseliny obsažené v AMINO1 stimulují produkci serotoninu v mozku a snižují hodnoty amoniaku v krvi. L-glycin je nezbytný zdroj energie při procesech v buňce a buněčných mitochondriích.

POZORNOST, SOUSTŘEDĚNOST, POSÍLENÍ SMYSLŮ

Naším cílem bylo vytvořit tréninkový suplement, který bude stimulovat mentální funkce a koncentraci jak během tréninku tak i po něm - a to bez užití kofeinu. Spojitost mezi aminokyselinami a bystrostí mysli bylo prokázáno mnoha studiemi. AMINO1 poskytne nakopnutí, které umožní lepší koncentraci při zvládání sportovního úkolu, který jste si stanovili.

ODOLNOST, VYTRVALOST, BUDOVÁNÍ SVALSTVA

Náš vědecký tým zajistil, aby formule AMINO1 měla ideální parametry pro navýšení rychlosti syntézy bílkovin, a tím pádem pro zrychlení rozvoje svalové tkáně, v průběhu a po tréninku. Obsažené aminokyseliny zároveň brzdí a tlumí rozpad bílkovin, umožňují tak delší cvičení a následně produktivnější průběh regenerace. Každý sportovec potřebuje mít jistotu, že neztratí víc než vybuduje. Schopnost aminokyselin ve volné formě i těch s větveným řetězcem zabraňovat rozpadu čisté svalové hmoty je ten nejlepší základ, na kterém se dá dále stavět.
 

VÝKONNOST

Stejně jako i u ostatních produktů MusclePharm jsme našli ideální poměr ingrediencí, které budou na sportovcích nejlépe a nejúčinněji fungovat, v tomto případě na těch sportovcích, kteří se zcela odevzdali fitness a bodybuildingu. Našli jsme také nejvhodnější zásobovací a transportní mechanismus, který zaručí kompletní vstřebání a využití obsažených živin. Je nutné, abyste z každého doušku AMINO 1 mohli vydolovat absolutní maximum, které vám umožní dosahovat nejlepších možných sportovních výkonů a překonávat stávající limity.

Významou součástí formule AMINO1 jsou elektrolyty - látky, které aktivují svaly, startují jejich činnost, ovládají jejich kontrakci. Kontrolují celou řadu tělesných funkcí, starají se o to, aby každá část určitého procesu proběhla v ten nejideálnější okamžik. U aktivních sportovců je třeba udržovat rovnováhu elektolytů v těle. Pocením se elektrolyty ztrácejí. AMINO1 obsahuje všechny esenciální eletrolyty - draslík, hořčík, fosfor, sodík a vápník.SHRNUTÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ASPEKTŮ A FUNKCÍ AMINO1

souvislý, déletrvající přísun energie 
zlepšení sportovní výkonnosti
výtečná chuť
pouhých 5 kalorií v dávce, neobsahuje žádné cukry
neobsahuje kofein, může být konzumován v průběhu celého dne či noci
jedinečný, vysoce efektivní systém hydratace a regenerace svalstva
silné anti-katabolické účinky
velice snadná a úplná rozpustnost

AMINO 1™  - doplněk stravy

Obsah 1 balení: 32 dávek - 460g, 435g, 428g (dle příchuti) | 50 dávek - 669g, 718g | 60 dávek (bag) (dle příchutě).

Výrobce: MusclePharm® Corp., 4721 Ironton St. Bldg. A, Denver, CO 80239 USA, www.musclepharm.com

Dovozce: REVA – SPORT s.r.o., Stupkova 952/18, 779 00 Olomouc

www.revasport.cz | www.reva-fitness.cz

Min. trvanlivost do konce: datum uveden na obalu.

Doporučená denní dávka: 1 odměrka (14,36g / 13,37g).

Počet dávek v balení: 32 | 50 | 60 (dle velikosti balení).

Příchutě: cherry limeade, fruit punch, lemon lime, glacier breeze, orange mango, pineapple mango.

Složení v  jedné odměrce (14,36g): směs instantních patentovaných BCAA 3:1:2 ... 3,000mg - l-leucin ... 1,500mg, l-isoleucin ... 500mg, l-valin ... 1,000mg, Cellular Energy & ATP Fueler ... 4,775mg - l-glycin, l-alanin, citrulin DL-malát 2:1, l-carnitin l-tartrát, koenzym Q10, Amino Hydrate System ... 2,323mg - l-taurin, kokos (kokosovník ořechoplodý - Cocus nucifera) prášek z kokosové vody, extrakt z kořene řepy (řepa obecná - Beta Vulgaris) obsahující betain HCl, prášek z kořene vodilky (vodilka kanadská - Hydrastis Canadensis), prášek z kořene Sarsaparilla (sarsaparilla indická - Hemidesmus Indicus), prášek z kůry jilmu (jilm sibiřský - Ulus Pumila).

Ostatní složky: kyselina jablečná (regulátor kyselosti), kyselina citrónová (regulátor kyselosti, antioxidant, sekvestrant), přírodní a umělé příchutě, prášek z červené řepy (barvivo), fosfát draselný, fosforečnan sodný (regulátor kyselosti, emulgátor, stabilizátor, sekvestrant, zvlhčující látka, zahušťovadlo), sukralóza (náhradní sladidlo), acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), sůl, kurkuma (barvivo), karamel (barvivo).

Vitamíny a minerály v jedné odměrce (14,36g): vitamín C (kyselina askorbová) ... 250mg (417%*), vitamín B6 (pyridoxin HCL) ... 25mg (1250%*), vápník (křemičitan vápenatý) ... 48mg (5%*), fosfor (fosforečnan sodný a draselný) ... 58mg**, hořčík ... 200mg (50%*), sodík (fosforečnan sodný) ... 40mg**, draslík (fosfát draselný) ... 100mg**.

DDD = doporučená denní dávka, *DDD není stanovena.          

Nutriční hodnoty ve 100g Amino1:

Energetická hodnota…..118 kJ/ 28 Kcal

Bílkoviny ... 0 g, sacharidy ... 7 g (z toho cukry  ...  0g), tuky ... 0g

Dávkování: smíchejte jednu odměrku s cca 350-470ml studené vody. Pijte před, během nebo tréninku. V netréninkové dny možno pít během dne dle potřeby.

Upozornění: doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

 

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Fitness shop MUSCLES > Fitness > Aminokyseliny > AMINO 1 804g MusclePharm

 

info o stavu objednávky

         739 204 561

   info(zav)muscles.cz

© SHOPiq 2018 by Insion
Úvod Košík Objednávka Poradna Info Kontakt

Provozovatel: Muscles.cz, IČ 72716860